09:19, 18 січня 2022 р.
Надійне джерело

Дороги громади

Дороги громади

За останній місяць, через різкі зміни погодних умов та перепадів температур дорожнє покриття Таращанської громади має жахливе становище, що в свою чергу призводить до загрози безпеки житя громадян. Так, зокрема,автодорога Р-04, яка проходить через м. Тараща, с. Лук’янівка, с. Ківшовата, с. Лука та з’єднує нашу громаду із Богуславською, Медвинською громадами та Черкаською областю є однією з найважливіших транспортних артерій Таращанщини. Даною автодорогою пересувається велика кількість автобусів з пасажирами, зокрема й шкільний автобус. Особливо небезпечною ділянкою є відрізок дороги у с. Лук’янівка. Протяжність пошкодженого покриття майже 30 метрів знаходиться у напрямку до м. Тараща перед підйомом (фото додається). Така ситуація змушує водіїв виїжджати на зустрічну смугу та призводить до створення аварійної ситуації, оскільки під час об’їзду ям водій не бачить автомобіль який рухається на зустріч. Також багато пересічних автомобілів, які проїжджають на зазначеній ділянці не знаючи про наявність таких небезпечних перепон, стикаються з пробиттям коліс, пошкодженням автомобіля та іншими вкрай неприємними та загрозливими для життя ситуаціями, особливо у вечірній та нічний час.

За словами заступника міського голови Олександра Астапова, центральні дороги по громаді обслуговуються сторонніми підприємствами, а КП «Таращаблагоустрій» обслуговує внутрішні, вуличні дороги: - «Ми бачимо, де знаходяться особливо небезпечні ділянки доріг і зі свого боку будемо змушувати підрядні організації виконувати належний та якісний ремонт».

Але не варто забувати і про пошкодження дорожнього покриття від великої кількості вантажівок. Адже питання, чи їздять вони із дотриманням вагового контроля відкрите. Дане питання перед керівництвом громади ставили жителі с. Ківшовата влітку 2021 року. Будемо сподіватися, що у 2022 році консенсус буде знайдено.

Громадська рада при виконкомі Таращанської міської ради теж звернула увагу на стан доріг і направила відповідне звернення.

Залишається також відкритим питання чи зверталися до керівництва громади – депутати, старости або посадові особи, щодо вирішення питання з дорогами.

Нагадаємо, що Народний депутат України Валерій Колюх та міський голова Михайло Кривошеєв зазначили про можливість ремонту автодороги Р-04 за програмою Президента «Велике будівництво» у 2022 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дороги #Тараща #громада #благоустрій #ремонт
live comments feed...