12:40, 12 січня 2022 р.
Надійне джерело

Я у мами майнер

Я у мами майнер

Поговоримо про криптовалюту. Що це, з чим це їдять та як заробити, сидячи вдома.

Почнімо з того, що криптовалюта, крипта, коїни, монети це віртуальний актив (ресурс) який можна видобувати, купувати – продавати, накопичувати або виводити у звичайні гроші. Тобто, якщо ти мамкин майнер або великий криптотрейдер, то за ці віртуальні активи ти можеш купити собі бутерброд з маслом, ну або острів біля Балі, то вже залежить від обсягу торгів або видобутку -як заробиш ?.

Видобуток монет називається майнингом. Це процес математичних обчислень знаходження рішення до певних задач, за яку отримується нагорода. Майнити зараз можна на відокартах, процесорах вдома, але потрібен або дуже потужний процесор, або крута відеокарта, а бажано декілька.

Ще можна майнити на спеціальних пристроях FPGAкартах та ASICмайнерах. Вони коштують на порядки дорожче від комп’ютерного обладнання, мають вищий хешрейт, тобто швидше роблять обчислення.

Якщо хочеш спробувати майнити вдома, в тебе має бути якийсь більш-менш хороший комп’ютер з потужною відеокартою. В залежності від ситуації на ринку крипти, в середньому за рік ти окупиш свою техніку. Тобто тобі потрібно чекати рік, не працюючи і не граючи на комп’ютері, щоб окупити його та витрати на енергію.

Другим варіантом є торгівля. Скажу відразу розпочинати торгівлю можна від тієї суми, яку ти не боїшся втратити. Торгівля криптовалютою це гра, авантюра. Може повезти, а можеш втратити все на різких коливаннях курсу.

Я починав придивлятися до криптовалют ще років 5 тому, щось пробував, дещо заробляю. Зараз маю певний досвід і можу ділитися із тими, кому цікаво. Тема досить захоплива

Якщо цікаво, ми продовжимо цю тему, чекаю коментарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Криптовалюти #біткоїн #торгівля. 04566 #трединг #біржа
live comments feed...