• Головна
  • "Укргідроенерго" ввело в промислову експлуатацію четвертий гідроагрегат Дністровської ГАЕС
10:47, 28 грудня 2021 р.
Надійне джерело

"Укргідроенерго" ввело в промислову експлуатацію четвертий гідроагрегат Дністровської ГАЕС

"Укргідроенерго" ввело в промислову експлуатацію четвертий гідроагрегат Дністровської ГАЕС

Таким чином, загальна встановлена потужність Дністровської ГАЕС сягнула 1296 МВт в генераторному режимі та 1684 МВт в насосному.

Згідно з проєктом станція складатиметься із семи гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт, що ставить її на перше місце у Європі та на шосте у світі.

 Варто зазначити, що введення в промислову експлуатацію четвертого гідроагрегату забезпечує зменшення кількості пусків блоків ТЕС, що у свою чергу призведе до економії вугілля та газу, а також сприятиме декарбонізації української економіки.

Дністровська ГАЕС успішно виконує роль надійного резерву з покриття пікових навантажень. Спорудження гідроакумулюючої станції на Дністрі, насамперед, дає можливість використовувати надлишки дешевої нічної електроенергії для закачування води в насосному режимі на високі позначки у верхню водойму і спрацювання її в турбінному режимі в години пік для генерації електроенергії та дозволяє забезпечити збалансовану роботу атомних електростанцій.

Будівництво  Дністровської ГАЕС є невід’ємною складовою частиною Енергетичної стратегії держави до 2035 року.

Генеральним підрядником будівництва Дністровської ГАЕС є НВО «Консорціум «Укргідроенергобуд», а левова частка сучасного обладнання, яке встановлено на об’єкті, виготовлена українськими заводами-виробниками АТ «Українські енергетичні машини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГЕС #ГАЕС #Дністер #Дністровська #енергетика #04566
live comments feed...