• Головна
  • У водойми Київщини випустили більше 72 тонн риби
10:54, 23 грудня 2021 р.

У водойми Київщини випустили більше 72 тонн риби

У водойми Київщини випустили більше 72 тонн риби

У 2021 році у водні об’єкти Київської області було вселено 72,6 тонни риби

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту  "Київський Рибоохоронний Патруль " у Facebook.

Зариблення водойм протягом року на Київщині здійснювалося за рахунок користувачів водних біоресурсів, громадських організацій, благодійних та компенсаційних внесків, підприємств.

Усього від початку 2021 року у рибогосподарські водні об’єкти області було вселено 958 684 екземплярів риби.  З них у Канівське та Київське водосховища випущено 10,7 тонн (107 600 екземплярів) товстолоба гібрида.

Ще 36,7 тонн (564 528 екземплярів) рослиноїдних видів та коропа було вселено суб’єктами господарювання, які діють у режимі СТРГ, у водосховища: Косівське, Галайківське, Салівонківське, Веселокутське, Білоцерківське нижнє, Білоцерківське верхнє, Фастівське, Ставівське. Також рибу було випущено у став, розташований на річці Рось у селі Теліжинці Тетіївського району.

За кошти громадських організацій та за рахунок компенсаційних коштів і благодійних внесків у Богуславське і Канівське водосховище та річку Десна було випущено 23,5 тонни (270 666 екземплярів) щуки, рослиноїдних видів риби та коропа.

Також за НБО було вселено 1,7 тонн (15 890 екземплярів) рослиноїдних та коропа у стави у селах Насташка Рокитнянського району, Демівщина Кагарлицького району, водойми, розташовані поблизу села Шпендівка Кагарлицького району та поблизу селища Коцюбинське.

За словами начальника Київського рибпатруля Володимира Мухіна, вселення водних біоресурсів із метою підтримання біологічного різноманіття та збереження популяцій риб є досить важливим. Начальник дякує усім, хто долучився до зариблення водойм Київщини:

"Особливу подяку хочу висловити громадським організаціям і небайдужим громадянам, які беруть активну участь у відтворенні рибних запасів. Це чудовий приклад для наслідування."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Риба #водойми #Київщина #04566
live comments feed...