• Головна
  • З Днем працівника Державної Виконавчої Служби
09:09, 17 грудня 2021 р.
Надійне джерело

З Днем працівника Державної Виконавчої Служби

З Днем працівника Державної Виконавчої Служби

Кожен робочий день працівників державної виконавчої служби має ще інший бік, про який ніхто не звітує. Авжеж державним виконавцям постійно необхідно знаходити  законний баланс між інтересами сторін виконавчого провадження, кожна з яких приходить зі своїми проблемами, хтось зі своїм болем, які чекають, щоб їх  вислухали, підтримали, порадили.

Насправді, за кожним виконавчим провадженням, за кожною цифрою стоїть клопітлива робота.

У працівників служби не буває мало роботи, в них інколи замало робочого часу. Однак, за цими буднями – людські долі, в деяких випадках виконання рішення суду — це єдине джерело існування громадянина.  

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян.

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника  державної виконавчої служби!      Нехай служіння Закону і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, Ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою.

Нехай у Вас завжди знайдеться сила та мудрість для праці, а також натхнення та кохання для життя! Ясного Вам сьогодення та майбутнього, в роботі комфорту та енергії, в душі рівноваги та міцної віри!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Привітання. День виконавчої служби #04566
live comments feed...