18:17, 13 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Державник року 2021

Державник року 2021

У суботу в КВЦ «Парковий» пройшов Форум випускників Київської школи державного управління імені Сергія Нижного, де відбулась урочиста церемонія нагородження переможців першої премії «Державник року».

КШДУ ім. Сергія Нижного це новітній підхід саме до державного управління. Сучасні світові програми, аналітичні знання та матеріали дозволяють випускникам не тільки отримати теоретичні навички, а й здобути реальний шанс змінювати країну на краще. Це й не дивно, серед випускників школи велика кількість державних діячів, зокрема Міністр цифрової трансформації – Михайло Федорів, Міністр внутрішніх справ – Денис Монастирський, Перший заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства – Юлія Свириденко, Народна депутатка України – Ольга Василевська-Смаглюк та багато інших державних та політичних діячів.

Запровадження даної премії повинно стимулювати людей ще більше, з одного боку довіряти державним діячам, а з іншого надихати державників ще більше працювати на благо країни – зазначив у вступній промові Голова правління КШДУ Віктор Андрусів

«В Україні завжди були борці за державу, завжди були моральні авторитети, але, на жаль, вони не були державниками, вони не мали змоги керувати державою. Ми всі знаємо “погані” імена, ми знаємо точно, за кого ми ніколи не голосували б на виборах, але тих, хто дійсно розбудовує державу, ми не знаємо. Ми часто навіть соромимося сказати про позитивні справи людей, тому що всі сприймуть як піар. І це неправильно! Якщо ми не будемо славити і підтримувати тих, хто дійсно перетворює державу, то на кому ж тоді вона буде триматись? Мовчанням ми самі знищуємо перспективи своєї держави. І саме тому ми запроваджуємо премію “Державник року”. Ми робимо це для того, щоб показати суспільству людей, які дійсно щось змінюють»

Для вибору переможців премії було сформоване журі із політиків, відомих журналістів та управлінців. До його складу входили колишній народний депутат Ігор Попов, екс-міністр праці Польщі Пьотр Кульпа, член ради директорів Канадсько-української торгової палати Ігор Ліскі, головна редакторка інтернет-видання «ГОРДОН» Олеся Бацман, засновник і головний редактор Еспресо TV Вадим Денисенко, голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина та заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован.

Отже, за результатами голосування, премію за напрямками отримали:

- "Законотворець року" - народний депутат Павло Фролов

- "Найкраща бізнес-ініціатива" - народна депутатка Галина Янченко

- "Найкраща гуманітарна ініціатива" - радник Міністра внутрішніх справ України Антон Гулідін

- "Найкраща регіональна ініціатива" - міський голова Маріуполя Вадим Бойченко (нагороду отримував перший заступник Александр Кочурин

- "Управлінець року" - керівник АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський

- "Реформатором 2021 року" - став Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Не оминули на форумі і Таращанщину. Представникам громади вдалося поспілкуватися і з Міністром внутрішніх справ – Денисом Монастирським, щодо певних питань життєдіяльності громади, розповісти гендиректору АТ «Укрпошта» реальне положення діл, щодо роботи пошти у громаді. Не забули розповісти про інвестиційну привабливість Таращанщини, як українській, так і зарубіжний бізнес спільноті. Отже, з наступного року в нашій громаді можливі ще більші, позитивні зміни.

Державник року 2021, фото-7

По закінченні премії, радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко твердо наголосив, що тільки Народ України повинен вирішувати своє майбутнє:

«Нікому, крім нас самих, не потрібна успішна і незалежна Україна, яка не залежна як від сходу, так і від заходу. В якій керівництву не потрібно погоджувати свої рішення ні з ким, окрім власного народу. Невже ви думаєте, що лідери світових держав прокидаються з думкою про Україну? Ні, вони мають власні інтереси, які вони відстоюють. Для того, щоб змінити країну, потрібно мати людей, навіть команду, яка зможе почати трансформацію»

Державник року 2021, фото-8

Більше детальніше можна ознайомитися https://kspa.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Державник року #КШДУ ім. Сергія Нижного #міністри #політика #Таращанщина #04566
live comments feed...