• Головна
  • Почали діяти нові карантинні обмеження
12:57, 6 грудня 2021 р.

Почали діяти нові карантинні обмеження

Почали діяти нові карантинні обмеження

Україні з 6 грудня посиляться протиепідемічні обмеження для невакцинованих від коронавірусу громадян у «жовтій» і «червоній» зонах карантину.

Головні зміни:

  • Термін дії «жовтого» сертифіката знизили із 120 діб до 30. Це означає, що з 6 грудня усі громадяни, у яких з дня отримання першої дози вакцини закінчиться цей термін в 30 днів — використовувати жовтий COVID-сертифікат не зможуть.

«Жовта» зона

  • У «жовтій» зоні громадські установи дозволено відвідували лише вакцинованим однією дозою (що підтверджено COVID-сертифікатом), або особам з негативним ПЛР-тестом чи експрес-тестом на антиген(діє 72 години), чи сертифікатом про одужання від коронавірусу (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу). Персонал закладів теж повинен мати один із вказаних документів  (зокрема і закладів освіти).
  • Для невакцинованих або осіб без ПЛР-тесту, чи експрес-тесту на антиген, або тих, хто не перехворів на коронавірус заборонено: міжобласні та міжнародні перевезення, робота спортзалів, басейнів а також діяльність закладів із розміщення, окрім готелів, санаторних і соціальних закладів.
  • Раніше заклади мали можливість обирати формат роботи: не перевіряти COVID-документи, але дотримуватись обмежень жовтого рівня або перевіряти документи, але працювати без дотримання відповідних норм. Із 6 грудня така опція не передбачена: всі заклади мають перевіряти наявність ковід-документів як у співробітників, так і у відвідувачів.

«Червона» зона

У «червоній» зоні карантину для відвідування громадських закладів підійде лише COVID-сертифікат про вакцинацію двома дозами (повний курс вакцинації) або негативний ПЛР-тест або документ про одужання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ковід #коронавірус #Таращанська громада #пандемія #статистика #Covid #04566
live comments feed...