• Головна
  • 90% помилок у "Дії" виправили – Мінцифри
13:23, 3 грудня 2021 р.

90% помилок у "Дії" виправили – Мінцифри

90% помилок у "Дії" виправили – Мінцифри

Міністр цифрової трансформації Михайло Федорів повідомив, що 90% помилок при створенні COVID-сертифікатів у додатку "Дія" вже виправили.

Пряма мова: "Ми реально намагаємося аналізувати кожну проблему, яка так виникає, і вже автоматизовано її виправляти. Простий приклад на цифрах: минулого тижня в середньому за день вакциновувалися 200 тисяч людей і 4-4,5 тисячі з них прийшло до нас от з такими ж помилками, про які ми говорили щойно. А за останні 3-4 дні кількість таких повідомлень впала втричі.

За моїми відчуттями, десь 90% помилок, які були зроблені раніше, вже виправлені, і ще багато будуть виправлені у найближчі тижні".

Деталі: Федорів пояснив, що помилки в "Дії" виникають не черей збій програмного забезпечення, а через людські помилки в державних реєстрах.

Він навів приклад, коли медичний працівник через помилку не знайшов ваші дані в реєстрі і вручну створює на вас нову картку. За словами міністра, тоді додаток не знає, звідки брати дані й показує так званий "дубль".

Крім того, пояснив Федорів, часто лікарі через велику кількість вакцинованих вносять дані після робочого дня вночі, що також може викликати затримку у створенні сертифікату. Він пояснив, що збої можуть трапитися, якщо лікар забув підтвердити внесення даних своїм електронним підписом.

Міністр запевнив, що наразі в Національній службі здоров’я, яка опікується базами даних про вакцинацію, десять спеціалістів контактують з Міністерством цифрової трансформації і допомагають налагодити процеси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дія. Мінцифри #трансформація #діджиталізація #помилки #реєстри #04566
live comments feed...