• Головна
  • Cпростили правила надання субсидій: що змінилось
14:14, 2 грудня 2021 р.

Cпростили правила надання субсидій: що змінилось

Cпростили правила надання субсидій: що змінилось

ряд змінив правила надання субсидій. Тепер допомогу на оплату житлово-комунальних послуг можуть отримати деякі жителі населених пунктів на лінії зіткнення, власники саморобного транспорту чи мотоциклів, люди у декретній відпустці та особи, які купили житло за бюджетні гроші.

Про це повідомило Мінсоцполітики.

Для жителів населених пунктів на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії РФ проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії в опалювальний сезон буде обчислюватись з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, які передбачені для електроопалення.

«Відповідні зміни спростять доступ до програми житлових субсидій громадян, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення, а сам розмір субсидії для них суттєво збільшиться, що забезпечить надання допомоги на оплату послуг, у тому числі електроенергії, у достатньому розмірі. Для цього потрібен буде лише акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та підтвердження органу місцевого самоврядування про відсутність тепло- або газопостачання»
— Мінсоцполітики України

Також право на отримання субсидії отримають особи у наступних випадках:

  • якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років;
  • якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);
  • у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.
  • Також при визначенні права на субсидію не враховуватимуться житлові приміщення у селищах міського типу, і нерухомість, на яку оформлено заповіт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Субсидія #опалювальний сезон #Лазебна #Мінсоц #перерахунок #холод #доходи #громадяни
live comments feed...