• Головна
  • Кабмін не відсторонив від роботи жодного з 11 невакцинованих працівників Секретаріату
13:58, 26 листопада 2021 р.

Кабмін не відсторонив від роботи жодного з 11 невакцинованих працівників Секретаріату

Кабмін не відсторонив від роботи жодного з 11 невакцинованих працівників Секретаріату

Кабінет Міністрів України, що раніше повідомив про 11 невакцинованих від коронавірусної інфекції COVID-19 працівників Секретаріату Кабміну, не відсторонив згаданих співробітників від роботи через відсутність щеплення та COVID-сертифікатів. Хоча ще 4 листопада Кабмін ухвалив рішення про відсторонення від роботи невакцинованих громадян України без збереження зарплати.

Про це йдеться у відповіді Кабміну на інформаційний запит Українських Новин.

"За інформацією Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів, станом на 23.11.2021 у Секретаріаті Кабінету Міністрів та серед членів Кабінету Міністрів відсторонених від роботи осіб немає", - вказано у відповіді.

Кабмін не відсторонив від роботи жодного з 11 невакцинованих працівників Секретаріату, фото-1

Уточнимо, раніше головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що працівників, які підлягають обов'язковій вакцинації, але не отримали щеплення, почнуть усувати від виконання службових обов'язків з 8 листопада.

"Відповідно до наказу обов'язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники: центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів та навчальних закладів. Зазначу, що працівники зазначених організацій потрапили в цей перелік, в першу чергу для забезпечення безперебійної та безпечної роботи органів виконавчої влади на національному та місцевому рівнях та навчальних закладах”, – пояснив Кузін.

А саме рішенням Кабміну керівникам державних органів, керівникам підприємств, установ та організацій доручено відсторонювати від роботи (виконання посадових обов'язків) працівників та державних службовців, обов'язковість профілактичних щеплень проти коронавірусу яких визначена переліком та відмовляються або ухиляються від проведення таких обов'язкових профілактичних щеплень.

Це не стосується тих осіб з медичними протипоказаннями до проведення таких профілактичних щеплень та які надали медвисновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, що видане установою охорони здоров'я.

Щеплення мають зробити співробітники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післявузівської, професійної, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальної, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціальної освіти та закладів незалежно від типу та форми власності.

Відсторонення працівників та держслужбовців здійснюється шляхом видання наказу або розпорядження керівника з обов'язковим доведенням його до відома осібам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каб Мін #міністри #відсторонення #щеплення #ковід #04566
live comments feed...