• Головна
  • Як чесно красти землю – рецепт заступника голови земельної комісії
20:42, 25 листопада 2021 р.

Як чесно красти землю – рецепт заступника голови земельної комісії

Як чесно красти землю – рецепт заступника голови земельної комісії

Перед початком скажу – не шукайте тут журналістської етики, стилістики, шукайте смисл. Ця інформація зібрана особисто, завдяки моїм можливостям, знанням, досвідом та аналізом. Вам варто знати, що розвиток Таращанщини залежить не тільки від мера і його заступників, а й від старост, службовців, громадян і депутатів - але не таких.

Сьогоднішня сесія Таращанської міської ради, мабуть стала останньою краплею для написання цього матеріалу. Я не можу назвати це проблемою, а назву афоризмом, мовою оригіналу «жадность фраера сгубила». Трохи історії, мова піде про заступника голови земельної комісії ТМР Гандзича Олександра Петровича. Родом він із Петрівського (Юшків Ріг), але вже більше десяти років живе та працює у с. Ківшовата. На місцевих виборах у жовтні 2020 року балотувався від другого округу в лавах партії «Слуга Народу» і набрав аж 65 голосів. До ради пройшов завдяки певним обіцянкам та домовленостям. Але, й тут спромігся настроїти усіх проти себе. Хоча, як гарно сказав у своїй передвиборчій письмовій промові, до сліз: «Та по третє я не хочу,щоб прийшов той хто знову буде ділити сільські землі,пиляти бюджет на свою користь,та вирізати безпідставно посадки й лісові насадження».

Перейдемо до суті. Для того, щоб провернути всі ці схеми необхідно мати обізнаного в земельних питаннях друга, точніше кума, Фисака Миколу Володимировича. Він же «Ковтя». Майже кожен мешканець Ківшовати знає про існування «Ківшоватських садків». Землі, що знаходилися у колективній власності, включені до пайового фонду та цільове призначення яких підпадало під садівництво, рішенням сесії Ківшоватської сільської ради були передані в оренду ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "КІВШОВАТСЬКІ САДИ", засновником якого є Микола Фисак. Надалі на вищевказаних землях було змінено цільове призначення та рішенням сесії Таращанської міської ради передано їх у власність певних осіб, що мають безпосереднє відношення до Фисака М.В. та Гандзича О.П. Таким чином вони фактично здобули у свою власність (через підставних осіб) Гандзич О.П. – 20 гектарів землі, а Фисак М.В. - 10,8 гектара землі.

Додамо трохи схему зв’язків:

Гандзич Олександр Петрович – сам депутат.

Гандзич Надія Василівна – дружина.

Гандзич Валентина Миколаївна – мати.

Гандзич Петро Михайлович – батько.

Гандзич Віктор Петрович – брат.

Гандзич Юлія Станіславівна – дружина брата.

Багтур Наталія Петрівна – сестра.

Турчик Василь Миколайович – батько дружини.

Турчик Євдокія Іванівна – мати дружини.

Плуговенко Сергій Миколайович – зв’язок.

Як кажуть, апетит приходить під час їжі. Депутат земельний кодекс знає, тому не цурається брати собі ще землі, іншого цільового призначення. Про це ми поговоримо у наступних статтях. Але чому я зазначив, що сьогоднішня сесія стала останньою краплею. Його дії змусили прийти на сьогоднішню сесію мешканця с. Ківшовата Віталія Лобоцького. Нам вдалося з ним поспілкуватися і, що нам вдалося дізнатися. Як зазначив Віталій, з 1989 року у його батьків був город якій й досі обробляється, але у зв’язку з тим, що він знаходився за межами села, приватизувати його не було можливості. Ця можливість прийшла з реформою децентралізації, точніше з моменту передачі права розпоряджатися землею громадам. Отже, батьки Віталія вже подавали відповідні документи на приватизацію, але відмова за відмовою. І тоді вияснилось, що на цей город претендує Лобзенко Віталій і вгадайте який він має зв’язок?! Він двоюрідний брат жінки Фисака Миколи. Ця схема була використана ще проти трьох мешканців с. Ківшовата. А чому саме ці городи, а тому, що там у Фисака є свій райський куточок, невеличкий став – гарно, гарно! Ааа, ще про садки, пильні мешканці кажуть, що із садків вивезено близько 400 автомобілів із дровами, про те корчаки вивезені на ківшоватський смітник.

Всі інші будьте пильними зі своїми земельними ділянками, якщо не приватизували, то робіть це швидше.

Отже, на ці дії сьогодні звернув увагу і присутній на сесії Народний депутат України Валерій Колюх і депутат обласної ради Вадим Пасічнюк, міський голова Михайло Кривошеєв, за їх словами вони будуть шукати напрямки відновлення справедливості. Також за нашою інформацією на це вже звернули увагу певні правоохоронні органи. Одразу хотілося б зазначити, що позбавлення його депутатського мандату стане для нього манною небесною, бо, свою справу він зробив.

Ціною своєї недалекоглядності і жадібності та користуючись маленьким службовим становищем, він ставить на одну чашу терезів розвиток громади, ставлення до керівництва громади та суспільно-політичного життя в цілому, а на іншу приватний інтерес, як власний, так і своїх родичів і кумів.

В наступних статтях ми розповімо, про інших, не менш жадібних депутатів.

Далі буде…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дерибан #земля #Гандзич #04566 #Таращанщина
live comments feed...