• Головна
  • Українцям розповіли, скільки буде коштувати автогаз найближчим часом
14:14, 22 листопада 2021 р.

Українцям розповіли, скільки буде коштувати автогаз найближчим часом

Українцям розповіли, скільки буде коштувати автогаз найближчим часом

Ціна на автогаз продовжує зростати, а це означає, що незабаром його вартість цілком може наздогнати бензин за цим показником. Якщо це станеться, або його ціна значно наблизитися до бензину, то заправлятись зрідженим газом стане не вигідно. Про це кажуть експерти українського ринку палива.

Заправлятись автогазом може стати невигідно

Заправляти свій автомобіль газом може стати не вигідно, оскільки існує свого роду логічний зиск від цього палива. Тобто коли відсоткове співвідношення ціни автогазу до бензину становитиме 75%, то сенс використовувати газ втрачається. І, як повідомляють експерти, все йде саме до цього.

Таким чином можна легко підрахувати. Сьогодні середня вартість «п’ятого» бензину становить близько 32 гривень за літр, тобто якщо газ підскочить у ціні до 24 грн/л, то це становитиме 75%. Тобто, підвищення має становити 23%.

За словами фахівця, до кінця року саме це станеться. Тому споживач перестане заправлятися газом, а перейде на бензин. Проте, помилково очікувати, що за низького попиту автогаз дешевшатиме. Наразі вкрай не рекомендується встановлювати газову установку на свій транспортний засіб, зазначає експерт.

За підсумками кінця минулого тижня ціна автогазу зросла в середньому на 29 коп/л. і становила близько 18,7 грн/л. Але вже зараз це паливо знову подорожчало і його середній цінник в українських автозаправних мережах тепер становить майже 19 грн/л.

Для порівняння, у перший літній місяць цього року скраплений газ на заправках коштував близько 15,5 грн/л, а вже до кінця літа він підвищився до 18 грн/л. Таке явище зумовлене дефіцитом палива на європейських ринках, а також зростанням цін на нафтопродукти та проблемами з імпортними постачаннями до країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авто #заправка #газ #ГБО #04566
live comments feed...