• Головна
  • Дві країни ЄС запровадили локдаун для невакцинованих від коронавірусу
11:31, 22 листопада 2021 р.

Дві країни ЄС запровадили локдаун для невакцинованих від коронавірусу

Дві країни ЄС запровадили локдаун для невакцинованих від коронавірусу

Від 2 листопада вводиться локдаун для жителів Чехії, які не прищепилися від COVID-19 і не перехворіли на це захворювання. Словаччина також запроваджує обмеження для нещеплених.

Як пише Reuters, таке рішення було ухвалене владою країни через різке погіршення епідеміологічної ситуації на тлі пандемії коронавірусу і стрімко зростаючим навантаженням на систему охорони здоров’я Чехії.

Як повідомив в.о. прем’єр-міністра республіки Андрій Бабіш, до ресторанів, музеїв, підприємств надання послуг та інших громадських місць з 22 листопада матимуть доступ тільки щеплені або перехворілі на COVID-19.

Як очікується, локдаун триватиме до кінця лютого 2022 року. Одночасно у школах республіки проводитиметься регулярне тестування учнів на коронавірус. Підприємства та компанії також будуть зобов’язані проводити тести співробітників, які відмовляються від імунізації. Витрати на це покриватимуться бюджетними коштами.

Прем’єр-міністр Словаччини Едуард Хегер, пояснюючи рішення влади, заявив, що локдаун необхідно запровадити, щоб зменшити навантаження на словацьку охорону здоров’я, оскільки кількість госпіталізованих стрімко зростає.

«Той, хто не отримав щеплення, не зможе відвідувати торгові центри та магазини, які не торгують товарами першої потреби. Для них будуть закриті усі громадські заходи», – заявив він.

Хегер закликав жителів п’ятимільйонної Словаччини зробити щеплення від коронавірусу.

«Ковід приходить до тих, хто відмовився від вакцинації. Тому ми запроваджуємо локдаун для нещеплених», – зазначив політик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Локдаун #ЄС #Чехія #Словаччина #Україна #вакцинація #Ковід #04566
live comments feed...