• Головна
  • З 28 грудня у посвідченнях водія з’явиться нова відмітка у вигляді коду «78»
14:18, 16 листопада 2021 р.

З 28 грудня у посвідченнях водія з’явиться нова відмітка у вигляді коду «78»

З 28 грудня у посвідченнях водія з’явиться нова відмітка у вигляді коду «78»

Точну дату появи в українських посвідченнях водія нової відмітки про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач повідомили в Головному центрі МВС України — вона з’явиться з 28 грудня 2021 року.

Відмітка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач буде наноситись у вигляді коду «78». З цим кодом водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за його відсутності — з будь-якою.

Відмітку про АКПП анонсували з низкою інших змін наприкінці вересня. Ці зміни внесені з метою адаптації українського посвідчення водія  до документів ЄС.

Раніше в Україні змінили порядок підготовки водіїв — тепер спочатку треба пройти курс теорії та скласти іспит, а лише потім вас допустять до практичного керування. Водночас із 5 листопада «Укрпошта» почала доставляти водійські посвідчення, замовлені в Електронному кабінеті водія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Водії #Водійське посвідчення #Водійські посвідчення #Електронний кабінет водія #Кабмін #МВС #ПДР #Посвідчення водія #Права #Україна #04566
live comments feed...