• Головна
  • У грудні відбудеться черговий перерахунок пенсій: хто отримає надбавки
19:18, 14 листопада 2021 р.

У грудні відбудеться черговий перерахунок пенсій: хто отримає надбавки

У грудні відбудеться черговий перерахунок пенсій: хто отримає надбавки

Внаслідок зростання прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати деякі категорії пенсіонерів отримають додаткові виплати до пенсій.
Вже в грудні відбудеться черговий перерахунок пенсії. До щомісячних платежів нарахують кілька додаткових гривень. Все тому, що виросте прожитковий мінімум, а ще мінімальна зарплата. Звичайно ж суми доплат будуть абсолютно різними. Комусь дорахують 156 грн, а комусь відразу 1560.

Деякі громадяни отримають додаткових 200 грн, а деякі 400.
По 1560 грн доплати отримає тільки 3% пенсіонерів

Така велика доплата буде у тих, хто отримує максимальну пенсію, а це – 10 мінімальних. Зараз таку пенсію отримує тільки 3% українців. Зазвичай це судді або особи, які займали протягом багатьох років керівні посади, де отримували офіційну зарплату в кілька разів вище середньої по Україні і платили чималі страхові внески.
Ну а всі ті, хто отримує мінімальні 1854 грн, отримають доплату в розмірі 156 грн.

Будуть й інші підвищення, зокрема, ті, хто виходить цього року на пенсію за наявності необхідного робочого стажу та віку 60 років, отримуватимуть мінімальну пенсію у розмірі 2600 грн. Власникам середньої пенсії, яка становить від 3 000 до 5000 грн, дорахують приблизно по 400 грн.
Відомо, що наступного року пенсії перераховуватимуть більше 10 разів

Міністр соціальної політики Марина Лазебна анонсувала майбутні підвищення пенсії, які відбудуться у 2022 році. Відтак, до бюджету вже закладено гроші для надбавки у розмірі 300 грн для тих, кому від 70 до 75 років.
Крім цього, двічі зростатиме розмір мінімальної зарплати, і як наслідок пенсія теж. Також повинні підвищити виплати тим, хто постраждав в результаті катастрофи на ЧАЕС, і тим у кого близькі загинули в зоні АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пенсії #пенсіонери #доплати #Кабмін #постанова #перерахунок #підвищення #грудень #04566
live comments feed...