• Головна
  • Рівень військової небезпеки в Україні схожий на початок 2014 року, – Арестович (ВІДЕО)
16:14, 14 листопада 2021 р.

Рівень військової небезпеки в Україні схожий на початок 2014 року, – Арестович (ВІДЕО)

Рівень військової небезпеки в Україні схожий на початок 2014 року, – Арестович (ВІДЕО)

Росія може наважитися на подальше вторгнення в Україну

Про можливість вторгнення свідчить нагнітання Росією ситуації на дипломатичному фронті, у військовому плані, на кордонах України, з таких операцій – міграційна криза в Білорусі.

“Здатна (здійснити вторгнення, – ред.). Ситуація погана, одразу скажу. Вперше з 2014 року рівень військової небезпеки – політичної, гібридної – схожий на рівень кінця 2013, початку 2014 року, коли вони вже готувалися захоплювати Крим”, – заявив Арестович.

Для протистояння російській агресії Україна, зокрема, акумулюємо міжнародну підтримку. Так, Арестович нагадав про підписання нового варіанта хартії з стратегічного партнерства між США та Україною.

“І якщо у хартії варіанта 2008 року було 4 пункти з безпеки, то тут уже 12 пунктів з безпеки. Тобто втричі збільшили кількість. Судячи з переговорів, які в США провела українська делегація, там чудово розуміють небезпеку. Недарма йде посилення угруповання у Чорному морі. Вони готуються до різних можливих сценаріїв у цьому регіоні”, – зазначив він.

У зв’язку із міграційною кризою Україна посилює захист українсько-білоруського кордону.

“Ми взаємодіємо в регіональному масштабі. Тобто українське керівництво дуже тісно взаємодіє з керівництвом Польщі та країн Балтії. І вживає певних заходів, зокрема, 8,5 тис. правоохоронців перекидаються на українсько-білоруський кордон, щоб у разі потреби відбивати перенаправлений російськими та білоруськими спецслужбами потік мігрантів на північний кордон України”, – повідомив Арестович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Війна #конфлікт #Росія #Україна #04566
live comments feed...