10:14, 9 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Зима громаді не страшна

Зима громаді не страшна

       Ще зовсім трохи і закінчиться календарна осінь та наступить прекрасна зимова пора. За даними синоптиків прийдешня зима буде не менш холоднішою та засніженою ніж попередня.

Таращанські комунальники вселяють надію, що по громаді колапсів із дорогами або теплотрасами та водогонами не відбудеться. За словами заступника міського голови Олександра Астапова, громада готова до зими майже на 90%, а інші 10% - це непередбачувана ситуація, як минулого року з ожеледицею, яка для всіх стала несподіванкою:

«КП «Тепломережа» та КП «Таращаводоканал» повністю пройшли всі перевірки, все запущено, все працює в штатному режимі. Влітку усі критичні місця водогону були замінені на пластикову трубу, щоб уникнути проривів взимку. Суміш для посипання доріг вже довозимо, техніка вже на фінальній стадії ремонту. Так, що все працює в штатному режимі

     Щодо техніки, то в цьому році на дорогах громади варто очікувати новенький МАЗ. На даний час він проходить дообладнання, а вже з 15 листопада прибуде у громаду. На базі шасі МАЗ буде можливість розмістити одразу три види навісного оснащення, як на зиму, так і на літо. Зимний варіант має ззаду розкидувач суміші, попереду відвал для очищення снігу. На літо можна встановити бочку з водою та щітку для очищення доріг. Третій варіант оснащення, УЯР-обладнання для ямкового ремонту доріг. Окрім цього, проводиться тендер на закупівлю трактора з відвалом, так, що є ймовірність в цьому році спостерігати за роботою новенького трактора.

     До того ж не забули і про села громади: «По всіх селах у нас є розуміння з фермерами, при рясному снігопаді їх техніка також виїжджатиме на допомогу. Техніка в основному знаходиться в Таращі, окрім двох тракторів в Ківшоваті та Луці. Коли техніка справиться по місцях дислокації, то також буде виїжджати і до сусідніх сіл.»,- запевняє Олександр.

      Але не технікою єдиною, необхідний персонал який буде вміло працювати, а за словами директора КП «Таращаблагоустрій» Валентини Веремієнко, він є:

«Персоналу, поки що, вистачає. Робітникам підняли заробітну плату на 1300 грн на місяць «грязними», а підвищення яке робітники відчують становитиме 1000 грн. Це має їх стимулювати до кращої, відповідальнішої праці. Для робітників, на зимовий період, навіть додатково були закуплені лопати на випадок несприятливої погоди.»

   Також було повідомлено, що на даний час по вулиці Чкалова займаються розчищенням дерев для укладення новенького тротуару до «13 Магазину».

      До слова, вже з 15 листопада нас можуть чекати заморозки до мінус 7 градусів протягом декількох днів, а тому хто не встиг прикопати виноград на зиму, то поспішайте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Благоустрій #Таращанщина #трактор #комульники #заступник #04566
live comments feed...