• Головна
  • «Укрпошта» почала доставляти водійські посвідчення, замовлені в Електронному кабінеті
11:09, 8 листопада 2021 р.

«Укрпошта» почала доставляти водійські посвідчення, замовлені в Електронному кабінеті

«Укрпошта» почала доставляти водійські посвідчення, замовлені в Електронному кабінеті

Із 5 листопада в «Укрпошті» можна отримати замовлені онлайн водійські посвідчення. Оформлений документ в Електронному кабінеті водія можна буде отримати у будь-якому відділенні Укрпошти. Оплата доставки вже включена в оплату всього сервісу.

«Життя у часи пандемії вимагає від нас ще більшої мобільності. Ми намагаємося мінімізувати контакти з оточенням, вирішувати справи онлайн і доставляти необхідні речі найбезпечнішим способом. Сервісні центри МВС подумали про кожного. Тому згідно зі змінами, що вніс Кабінет міністрів України до деяких постанов, українці можуть замовити посвідчення водія через Електронний кабінет водія з використанням засобів поштового зв’язку» — зазначили в СЦ МВС.

Відсьогодні українці, замовивши обмін посвідчення водія онлайн, можуть отримати новий документ у відділенні Укрпошти або замовити доставку кур’єром. Новація прийнята постановою Кабінету Міністрів України.

Як зазначив на своїй Facebook-сторінці заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, такі нововведення мінімізують контакти з іншими людьми та значно заощадить час, витрачений на відвідування сервісних центрів МВС.

Ціна за бланк посвідчення водія залишилася незмінною — 243 грн, а сама доставка незалежно від місцезнаходження отримувача коштує 195 грн. Сервіс експрес-доставки забезпечує швидку логістику, а страховий поліс на відправлення, який безоплатно надається Укрпоштою, гарантує клієнтам надійність в отриманні свого готового документу. Термін доставки — до 5 робочих днів.

«В Електронному кабінеті водія вже понад 1,8 млн авторизованих користувачів і за час його існування обмін посвідчення водія здійснили 60,3 тис. осіб. Онлайн-послуга з доставкою документа — це ще один крок до діджиталізації, що є пріоритетним напрямком МВС. Рушійною силою цієї оптимізації є прагнення створити прості та доступні послуги для українців. Це наша основна задача» — уважає т. в. о. начальника Головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов.

Для замовлення достатньо авторизуватися в Електронному кабінеті водія та пройти наступні етапи:

  1. Обрати послугу «Відновлення та обмін посвідчення водія» та натиснути «Замовити»;
  2. Перевірити правильність контактних даних та вибрати в блоці «Обрати причину» один із запропонованих варіантів;
  3. Заповнити усі обов’язкові поля та прикріпити сканкопію чинної медичної довідки одним файлом з обох сторін у форматі .pdf.;
  4. Поставити власний підпис за допомогою мишки;
  5. Обрати спосіб отримання послуги;
  6. Підписати заяву за допомогою КЕП;
  7. Сплатити послугу.

Проєкт реалізований у співробітництві з ДП «Інфотех» та Укрпоштою.

Джерело: СЦ МВС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрпошта #посвідчення водія #доставка #послуги #04566
live comments feed...