• Головна
  • Юні таращанці підкорюють Європу
16:15, 28 жовтня 2021 р.

Юні таращанці підкорюють Європу

Юні таращанці підкорюють Європу

Юні таращанці підкорюють Європу

Місце гарту чемпіонського характеру - спортивний клуб змішаних єдиноборств «ЧЕСТЬ».

Протягом останніх семи років, юні таращанці завзято працюють над собою, вивчаючи основи єдиноборств, таких як: рукопашний бій, боротьба, самбо. Їх наполегливість проявляється не тільки у тренувальному залі, а і далеко за його межами. Вихованці клубу завжди отримують призові місця, як на рівні обласних, всеукраїнських змагань, так і європейських.

З 8 по 10 жовтня на Одещині відбувся чемпіонат Європи  з бойового самбо у двох дисциплінах: про-фулл та класичне самбо. Таращанську громаду повинні були представляти Денис Візер та Максим Циган, але, на жаль, у зв’язку з хворобою, Максим не зміг прийняти участь.  Денис виступав у категорії до 35 кг та провів по три  нелегких поєдинки у двох дисциплінах із представниками різних країн. За підсумками змагань, наш спортсмен виборов два срібних місця. Варто відмітити, що в обох фіналах, Денис бився з представником Білоцерківської федерації змішаних єдиноборств, в яку входить і сам СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ЧЕСТЬ». Це ще раз підтверджує професіоналізм і керівників, і тренерів Білоцерківської федерації.

Не дивлячись на свій тринадцятирічний вік, до тренувань ставлення відповідальне – запевняє Денис:

«Тренування мені подобаються, тренера слухаємося. Хоч і займають багато часу, але я навіть встигаю погуляти з друзями. В школі навчаюся добре, Віталій Васильович перевіряє, як ми вчимося. Планую згодом піти в такі організації, як, наприклад, WWFC або

Bellator MMA  та стати професіоналом. Коли готуємося до змагань, то дотримуємося дієти, розпорядку дня.»

Секрету успішних виступів на змаганнях немає, а заняття спортом у майбутньому іде дітям тільки на користь – розповідає тренер Королевич Віталій:

«Праця, щоденна праця. Якщо прийшли на тренування, то віддавайтеся повністю. Це все діти, я тільки наставляю, підказую, вчу. Всі, хто хочуть досягнути цілі, приходять і працюють, а потім отримують заслужені  медалі. Щодо навчання, діти повинні бути не лише спортивно розвинені, але і грамотні, обізнані. На міжнародних змаганнях, їм необхідно знати англійську мову, щоб спілкуватися із спортсменами з інших країн. Цей вид спорту в дітях розвиває багато якостей, як от, вихованість та стриманість. Я забороняю їм використовувати свої навички на вулиці, тільки у разі самозахисту.

Бути впевненим в собі - запорука успіху, як на рингу, так і по життю.

Завдяки змаганням діти контактують між собою, розвивають свою комунікабельність, тому спортсмени мають багато друзів і знайомих, не тільки в Україні, а і за її межами. Хочу сказати, що Спортивний Клуб «Честь» виховав далеко не одного чемпіона, маю відзначити таких спортсменів, як: Тимур Фечора, Оксана Москалюк, Матвій Москалюк, Максим Циган, Ілля Міхолап, Максим Шимченко і тд. У нас велика чемпіонська родина.»

Також за словами тренера, запорукою успіху наших спортсменів є їх батьки, які дають можливість розвиватися своїм дітям. На зимовий період, СК «ЧЕСТЬ» планує зробити перерву у змаганнях та акцентувати свою увагу на тренуваннях, щоб з весни досягати нових висот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тараща #громада #Таращанці #04566 #Честь #самбо #чемпіон #учень
live comments feed...