• Головна
  • Обов’язкова вакцинація проти COVID-19. Перелік професій хочуть розширювати ще двічі
16:05, 15 жовтня 2021 р.

Обов’язкова вакцинація проти COVID-19. Перелік професій хочуть розширювати ще двічі

Обов’язкова вакцинація проти COVID-19. Перелік професій хочуть розширювати ще двічі
Обов’язкова вакцинація проти COVID-19. Перелік професій хочуть розширювати ще двічі, фото-1

«МОЗ на виконання закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначило перелік професій, для яких вакцинація обов’язкова. Ми будемо розширювати цей перелік. І вже зараз запустили зміни, які говорять про те, що до переліку обов’язкових внесуться професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки нашої країни, а також соціальні працівники і поштарі. Наступна хвиля – будемо розглядати питання органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, комунальні установи», – сказав Ляшко.

За його словами, у відомстві вже запустили зміни, які свідчать про те, що до списку додадуть професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих галузей для економіки, а також соціальних працівників і поштарів.

«Наступна хвиля — будемо розглядати питання органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, комунальні установи», — розповів Ляшко.

Він додав, що перший документ вже зареєстрували, а до другого внесли зміни, які треба узгодити з центральними органами виконавчої влади. Ляшко прогнозує, що документ буде готовий через сім—десять днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ковід #коронавірус #Таращанська громада #пандемія #статистика #Covid #вакцинація #Ляшко #професії #04566
live comments feed...