• Головна
  • Народний депутат України Валерій Колюх передав допомогу для дітей Таращанського навчально-реабілітаційного центру
12:40, 2 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Народний депутат України Валерій Колюх передав допомогу для дітей Таращанського навчально-реабілітаційного центру

Народний депутат України Валерій Колюх передав допомогу для дітей Таращанського навчально-реабілітаційного центру

Комунальний заклад Київської обласної ради  «Таращанський навчально-реабілітаційний центр» працює вже понад 60 років, розпочавши свій шлях від школи-інтернату, де навчалися діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти позбавлені батьківського піклування та з проблемами психофізичного розвитку.Та згодом, реорганізувався в Комунальний заклад Київської обласної ради - освітній та корекційно-відновлювальний заклад освіти для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, такими як порушення інтелектуального розвитку у поєднанні з раннім дитячим аутизмом, дитячим церебральним паралічем, синдромом Дауна.

        Створення необхідних умов для отримання учнями загальноосвітніх знань, необхідних для їх соціальної адаптації, допрофесійна підготовка дітей з особливими освітніми потребами – такими задачами опікується керівництво закладу, створюючи усі необхідні для цього умови. В закладі працюють 5 майстерень(зі слюсарної, столярної, малярної та швейної справ), теплиця, створено осередки для навчання, гри та художньої самодіяльності, працює інформаційно-ресурсний методичний центр та бібліотека.

«Користуючись нагодою, передаю допомогу вихованцям закладу та вітаю колектив з прийдешнім Днем працівника освіти та бажаю Вам міцного здоров’я, талановитих та вдячних вихованців, гордості за їх результати. Ви робите велику справу та створюєте цінний та затишний простір для дітей з особливими потребами, сприяєте становленню їх особистостей, даруєте турботу та любов тим, хто її потребує», - зазначив народний депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тараща #народний депутат #Колюх #Таращанщина #реабілітація #допомога
live comments feed...