• Головна
  • Голова Парламенту нагородив премією педагогічних працівників серед них є наша землячка
14:30, 30 вересня 2021 р.

Голова Парламенту нагородив премією педагогічних працівників серед них є наша землячка

Голова Парламенту  нагородив премією  педагогічних працівників серед них є наша землячка

Голова Парламенту Дмитро Разумков нагородив щорічною премією Верховної Ради України педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Дмитро Разумков зазначив, що за останні два роки в Україні у зв’язку з пандемією, окрім війни на Сході, з’явилося ще два фронти – медичний та педагогічний. Працівники освіти вимушені працювати в нових умовах та продовжувати навчати дітей.

Віра Маслюк отримує нагороду

«Людина формується у родині, садочку, школі, у позашкільній освіті. Діти – як пластилін: залежно від того, до якого вони майстра потраплять, таким ми й отримаємо наше майбутнє. Саме тому вашу роботу важко переоцінити», – сказав Дмитро Разумков та додав: «Готовність учителів працювати, незважаючи на будь-які виклики, є справжнім прикладом для всіх».

Голова Верховної Ради також подякував працівникам освіти за їхню роботу, та побажав міцного здоров’я, затишку, позитиву та тепла. «Бажаю, щоби те, що ви робите, допомогло нашій країні стати заможною та успішною, і ми побудували державу, в якій хочеться жити і вам, і, головне, нашим дітям», – додав Дмитро Разумков.

З гордістю в серці ми повідомляємо про те, що серед нагороджених цією почесною відзнакою є наша землячка Віра Михайлівна Маслюк! Це означає, що наші педагоги та їх керівники мають високий рівень професіоналізму та здобутків у освітній сфері.

Ми приєднуємось до вітань та бажаємо Вірі Михайлівні подальших нагород та творчих злетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Відзнака #премія #Верховна Рада #винагорода #Тараща #04566
live comments feed...