• Головна
  • На Київщині посилюють вакцинальную кампанію серед освітян
14:49, 22 вересня 2021 р.

На Київщині посилюють вакцинальную кампанію серед освітян

На Київщині посилюють вакцинальную кампанію серед освітян

Із 23 вересня на Київщині, як і у всій Україні, почне діяти "жовтий" рівень епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим у регіоні працюватимуть тільки ті заклади освіти, де вакциновано понад 80% людей у колективі. Таке рішення 21 вересня прийняла обласна комісія з питань ТЕБ і НС.

Очільник КОДА зазначив, що ситуація з Covid-19 у регіоні погіршується. Фіксують понад 200 нових інфікованих на добу. Саме тому з четверга в регіоні почнуть діяти протиепідемічні заходи. Серед нововведень "жовтої" зони епіднебезпеки – заборона відвідування закладів освіти, у яких немає 80% вакцинованих у колективі.

Василь Володін підкреслив:

Тож у наших педагогів залишилось дуже мало часу, щоб ситуацію виправити та забезпечити повноцінну роботу освітньої сфери. Ті садочки, школи, заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти й університети, які не дотримаються цієї вимоги, будуть зачинені. На онлайн-навчання дітей цього разу переводити не будуть. Це справедливе та необхідне рішення, адже доступ до вакцинації освітяни отримали ще в квітні.

Загалом на Київщині функціонує 1 255 закладів освіти, де працює сумарно 52 432 особи. Наразі в регіоні роботу в «жовтій» зоні епіднебезпеки зможуть продовжити 653 заклади. Серед них:

  • 48% дитсадків;
  • 57% шкіл;
  • 48% позашкільних закладів освіти;
  • 86% закладів професійно-технічної освіти.

Рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС передбачає посилення вакцинальної кампанії у регіоні, у тому числі й серед освітян. Зокрема йдеться про:

  • вжиття заходів щодо забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки зі змінами, внесеними постановою Кабінету міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954;
  • забезпечення щоденної оцінки епідемічної ситуації на території Київської області, а в разі її ускладнення підготовку пропозицій щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів;
  • забезпечення організації вакцинації, у тому числі вчителів та працівників закладів освіти, за допомогою виїзних мобільних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень;
  • забезпечення інформування та проактивне запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їх родичів та родичів учнів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#COVID 19 #вакцинація #примус #освіта #здоров'я #Примусова вакцинація #навчання #школа #Міносвіти
live comments feed...