• Головна
  • В Обухові презентували проєкт, який зможе рятувати життя школярів
16:52, 20 вересня 2021 р.

В Обухові презентували проєкт, який зможе рятувати життя школярів

В Обухові презентували проєкт, який зможе рятувати життя школярів

 Раптова зупинка серця – вбивця, яка не обирає свою жертву за віком. Мета проєкту “Безпека школярів – майбутнє країни”, який презентує депутат Обухівської міськради Руслан Трегуб в рамках програми “Громадський бюджет” – обладнати всі академічні ліцеї Обухівської ОТГ автоматичними зовнішніми дефібриляторами (АЗД).

“Ці апарати можуть «перезапустити» серце та повернути дитину до життя. Також ми хочемо навчити педагогічних працівників академічних ліцеїв надавати першу допомогу при травмах та невідкладних станах”, – впевнений Руслан Трегуб.

В Обухові презентували проєкт, який зможе рятувати життя школярів, фото-1

Щороку близько 350000 раптових зупинок серця трапляється поза лікарнею у США (статистика в Україні відсутня). Після раптової зупинки серця людина живе ще 5-7 хвилин. А скільки часу потрібно, щоб швидка допомога доїхала до школи? Сьогодні в Україні бригада прибуває на місце події за 10 хвилин. Кожна хвилина зволікання наближує до смерті. Офіційна статистика смертності дітей у школах відсутня.

В Обухівських ліцеях №3 та №5 навчається 1909 та 1789 дітей. Відповідно потрібно зробити, все аби звести нанівець будь які трагічні ситуації та стати прикладом для інших навчальних закладів України у вмінні надавати першу допомогу.

У разі перемоги проєкту “Безпека школярів – майбутнє країни”, в рамках програми “Громадський бюджет” 270 обухівських вчителів будуть навчені ефективно надавати першу долікарську допомогу.

Голосуйте за цей дуже ваджливий проєкт за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти #проєкт #Обухів #Тараща #життя #кокурс #голосування #04566
live comments feed...