• Головна
  • Встановити камери відеоспостереження у кожному дитячому садочку України!
09:51, 20 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Встановити камери відеоспостереження у кожному дитячому садочку України!

Встановити камери відеоспостереження у кожному дитячому садочку України!

Сайтелектронних петицій презентував пропозицію, щодо встановлення у кожному дитячому садку камери відеоспостереження.

Авторка петиції«Щодо обов’язкового обладнання всіх закладів дошкільної освіти системами відеоспостереження»- Аліна Хамунак вважає, що таким методом, малечу можна буде убезпечити від фізичного насильства, морального тиску та булінгу, як однолітків, так і вихователів.

«Шановний пане Президенте! На сьогоднішній день збільшується кількість випадків жорстокого поводження з дітьми в закладах дошкільної освіти, як зі сторони їхніх однолітків, так і зі сторони вихователів, що проявляється у моральному (ігнорування дитини, систематичне приниження та знущання, словесні образи тощо) та/або фізичному насильстві. Таке поводження з дитиною завдає непоправної шкоди її здоров’ю, розвитку і соціалізації, нерідко стає й загрозою її життю чи навіть є причиною смерті» – пише авторка петиції.

На даний момент петиція набрала 9133 голоси, з 25 тисяч необхідних. До кінця голосування залишилось 87 днів.

Вона запропонувала внести на розгляд Верховної ради України законопроект щодо внесення змін до чинного законодавства, щоб даний спосіб став обов’язоковим для всіх закладів дошкільної освіти, та обладнувати свою територію системами відеоспостереження, зокрема коридори, їдальні, спортивні та ігрові майданчики, навчальні класи та інші приміщення загального користування учнів, крім вбиралень та роздягалень, з можливістю (правом) для батьків та керівництва дошкільного навчального закладу віддалено спостерігати в режимі реального часу за територією навчального закладу. Під час розроб ки законопроекту врахувати побажання, зазначені в цій петиції.

Дивлячись на таку пропозицію потрібно зауважити, що навіть камери відеоспостереження не дають повної гарантії безпеки дітей. Наприклад, в запорізькій гімназії №28, де стався інцидент зі школярем, де однолітки сильно познущались з хлопця, були встановлені камери. Однак того дня вони загадковим чином перестали працювати. Тут потрібен комплексний підхід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відеокамери #петиція #пропозиція #ДНЗ #президент
live comments feed...