• Головна
  • В київських маршрутках почали працювати інспектори, озброєні боді-камерами та термометрами
15:12, 18 вересня 2021 р.

В київських маршрутках почали працювати інспектори, озброєні боді-камерами та термометрами

В київських маршрутках почали працювати інспектори, озброєні боді-камерами та термометрами

«Очима цих інспекторів місто фіксуватиме дотримання на маршрутах цілком конкретних речей: температурний режим в салонах, наявність усіх необхідних документів у водіїв, відсутність шумового й візуального забруднення всередині автобусу, наявність уніфікованого інформаційного плакату із портретом і даними водія, технічний стан транспорту, чистоту, наявність форменного одягу у водіїв, пристосованість автобусу до перевезення осіб з інвалідністю та багато іншого», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, для фіксації порушень інспектори будуть «озброєні» постійно включеними боді-камерами.

В київських маршрутках почали працювати інспектори, озброєні боді-камерами та термометрами, фото-1

Заступник голови КМДА також розповів, що особисто поспілкувався з інспекторами перед виходом на рейди і закликав їх не боятися нічого, крім неефективності та зв’язків з маршруточною мафією. Костянтин Усов нагадав, що один склад Комунальної служби перевезень вже буз звільнений в повному складі. І якщо буде треба, то КМДА так само звільнить й наступний.

Зазначимо, що КМДА придбала та сертифікувала спеціальні термометри для контролю температурного режиму в київських маршрутках. Таким чином інспектори підприємства отримали надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку (більше 22 градусів) і надмірного холоду в салоні (менше 15 градусів) – взимку.

В київських маршрутках почали працювати інспектори, озброєні боді-камерами та термометрами, фото-2

Придбані німецькі термометри Pocket Humidity Temperature Instrument H560 Dostmann 5020-0560 коштують близько 70 євро (2200 грн), вони вміють вимірювати вологість та температуру в діапазоні від -40°C до +70°C з кроком 0,1°C та точністю ±0,5°C.

Ще влітку КМДА почала підписувати з київськими перевізниками нові договори, де вимагала встановити в маршрутках валідатори та кнопки зупинки, вдягти уніформу на водіїв та навчити їх чемному поводженню українською мовою, заборонити музику/рекламу та забезпечити оптимальний температурний режим.

Джерело: КМДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #маршрутки #поліція #боді-камери #дотримання #умови
live comments feed...