• Головна
  • В ООН попередили про кліматичну катастрофу
13:16, 17 вересня 2021 р.

В ООН попередили про кліматичну катастрофу

В ООН попередили про кліматичну катастрофу

За його словами, у людства не лишилося часу, «потрібно діяти».

Про це йдеться у заяві Гутерреша на сайті ООН.

За його словами, країни повинні скоротити обсяги викидів в атмосферу, інакше світ зіткнеться зі ще більш негативними наслідками кліматичних змін.

«Кількість пожеж, повеней, а також екстремальні погодні явища повсюдно наростають. Ці зміни є лише початком майбутнього гіршого. Наслідки будуть катастрофічними. У нас немає часу. Ми повинні діяти зараз, щоб запобігти подальшій незворотній шкоді», – заявив генсек ООН.

Гутерреш пояснив, що може стримати глобальне потепління в межах 1,5 градуса: для цього потрібні негайні, швидкі та масштабні скорочення парникових викидів.

«Ми хочемо, щоб всі країни представили більш перспективні програми по скороченню викидів парникових газів на 45% до 2030 року в порівнянні з рівнями 2010 року», – заявив Гутерреш.

За його словам, 26-та Конференція сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка відбудеться у листопаді в Глазго, повинна стати поворотним моментом. Це міжнародний екологічний договір, мета якого полягає в стабілізації концентрації парникових газів в атмосфері на такому рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на клімат Землі. Сторони конвенції зустрічаються щорічно з 1995 року на конференціях для оцінки прогресу в боротьбі зі зміною клімату.

Нагадаємо, раніше Антоніу Гутерреш заявив, що останні шість років стали найспекотнішими за всю історію спостережень на тлі стрімкої зміни клімату.

Також генсек ООН зазначив, що земляни можуть не дожити до наступного століття, якщо терміново не почнуть боротися з глобальним потеплінням.

Кліматичні зміни заважають боротьбі з голодом та бідністю у світі. Згідно з новим звітом ООН, людство не зможе подолати бідність до 2030 року, як це планувалося у 2015 році.

Джерело: https://ua.news/ua/u-chelovechestva-ne-ostalos-vremeny-v-oon-predupredyly-o-klymatycheskoj-katastrofe/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ООН #годинник часу #катастрофа #кінець світу #04566
live comments feed...