• Головна
  • Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР
16:37, 16 вересня 2021 р.

Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР

Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР

Крім того, посвідчення водія відтепер можливо отримати за допомогою національного оператора поштового зв’язку або кур’єра. Таке рішення було прийнято сьогодні, 15 вересня, під час чергового засідання Кабінету Міністрів України. 

«Мова йде про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Та щодо можливості отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку», - зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. 

Згідно з постановою Уряду, відтепер підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв можливі онлайн. Зокрема, акредитований заклад має проінформувати найближчий територіальний сервіс МВС, що планує навчати дистанційно, коли реєструє список групи в єдиному державному реєстрі МВС. 

Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв має здійснюватися для груп у складі не більше 10 осіб. Якщо акредитацію заклад втрачає, то і онлайн-навчання призупиняється.

Крім того, передбачається можливість отримання за бажанням особи замовленого через електронний кабінет водія або додаток "Дію" посвідчень з використання засобів національного оператора поштового зв’язку або кур’єра. В умовах пандемії, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, це мінімізує контакти з іншими людьми і тому є найбезпечнішим способом отримання документів. Проєкт реалізується у співробітництві з Мінцифрою, Головним сервісним центром МВС України та ДП “Інфотех”.

Департамент комунікації МВС України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Уряд #МВС #водійські права #Укрпошта #ПДР #електронний кабінет #посідчення #права #Мінцифри #Дія
live comments feed...