• Головна
  • Регулятор вдвічі підвищив тариф на послуги постачальника «останньої надії»
15:35, 16 вересня 2021 р.

Регулятор вдвічі підвищив тариф на послуги постачальника «останньої надії»

Регулятор вдвічі підвищив тариф на послуги постачальника «останньої надії»

Як передає Укрінформ, відповідне рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила на засіданні 16 вересня.

Рівень тарифу на послуги постачальника «останньої надії» у IV кварталі 2021 року, тобто з 1 жовтня, становитиме 1238,17 грн МВт-год. (без ПДВ). У третьому кварталі поточного року цей тариф становить 613,16 грн МВт-год.

«Кожного кварталу ми це робимо. На жаль, цифра достатньо велика, і ми можемо обговорити питання щодо внесення змін до методики розрахунку тарифу. Але зараз вона виходить такою, як вона є», - зауважив член НКРЕКП Дмитро Коваленко.

Зокрема, зазначається, що відповідно до методики розрахунку тарифу на послуги постачальника «останньої надії», НКРЕКП оприлюднить тариф на послуги на офіційному вебсайті не пізніше, ніж за 5 днів до початку розрахункового періоду, на який встановлений цей тариф.

Як повідомляв Укрінформ, розпорядженням Кабінету Міністрів №1023-р від 12 грудня 2018 року Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарифи #регулятор #НКРЕКП
live comments feed...