• Головна
  • Таращанський спортивний клуб "ЧЕСТЬ"
15:29, 15 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Таращанський спортивний клуб "ЧЕСТЬ"

Таращанський спортивний клуб "ЧЕСТЬ"

Ласкаво просимо до спортивного клубу «ЧЕСТЬ»!

Мало кому відомо, що Таращанські діти талановиті не лише творчо, а й фізично. Чемпіони кубку України з бойового самбо, Чемпіони міжнародних турнірів, а також багато золотих медалей та дипломів з відзнаками. Це все своїми зусиллями отримали вихованці клубу «ЧЕСТЬ». Нажаль про це знають не всі жителі громади.

Клуб «ЧЕСТЬ» на чолі з тренером та засновником клубу Віталієм Королевичем, готує та розвиває вихованців у багатьох напрямах бойових мистецтв (рукопашний бій та фрі-файт, бойове самбо, ММА, Козацький двобій).

Тренер Віталій Королевич та його підопічні

Тренер Віталій Королевич та його підопічні

Складовими спортивної підготовки клубу, є поступове оволодіння навичками техніки самострахування, боротьби, виконання ударів, больових і задушливих прийомів, прикладних та спеціальних дій. Найбільш складним завданням для формування навичок універсального єдиноборця, що передбачає стиль «Рукопашного бою», є наявність широкого діапазону технік і тактик, з яких треба вміти миттєво обрати самий безпечний і ефективний шлях до перемоги.

Родзинкою клубу є те, що займатися даним видом спорту можуть усі охочі, не зважаючи на вік та стать.

Вихованці клубу наполегливо готуються та приймають участь у різних категоріях змагань. Нещодавно, вони повернулись з Чемпіонатубойового самбо у розділі ПРО-ФУЛ, де зайняли призові місця. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив тренер клубу.

Перемога

Головною перевагою для клубу є повага до тренера та відношення до тренувань, діти з задоволенням займаються та викладаються на всі сто відсотків.  Варто зауважити, що тут займаються діти не лише з Таращі, а й з прилеглих населених пунктів, с. Степок, с. Ківшовата, с. Лук’янівка.

Прикро чути від тренера, що допомога та підтримка клубу під час змагань відбувається лише за рахунок батьків.

Хотілось би, щоб громада знала та пишалась своїми чемпіонами.

Адреса: м. Тараща, вул. Шевченка, 28 (3 поверх)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спорт #клуб "Честь" #Тараща #розвиток #культура
live comments feed...