• Головна
  • МОЗ перевірятиме документи вакцинації в освітян
12:16, 10 вересня 2021 р.
Надійне джерело

МОЗ перевірятиме документи вакцинації в освітян

Міністерство охорони здоров’я перевірятимедокументи про щеплення від COVID-19 на достовірність, а також протипоказання до вакцинації, які працівники закладів освіти приносять на робочі місця.

За словами, головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, вже зібрана додаткова інформація кожної школи, стосовно кількості працівників, які отримали вакцину від коронавірусу. МОЗ співпрацює з представниками Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки задля перевірок документів працівників та персоналу закладів освіти.

«Ми отримуємо довідки про медичні протипоказання, часом й підроблені довідки. І в нас налагоджена співпраця з МВС і СБУ, щоб не лише перевіряти ці довідки, а фіксувати, що вони є підробленими, і з’ясовувати, де їх придбали, – пояснив Ігор Кузін.

Кримінальна відповідальність чекає на тих осіб котрі створюють та розповсюджують підроблені документи, що стосуються санітарних обмежень або протидії захворюванням в Україні.

Водночас, школи не повинні знати прізвищ щеплених вчителів вважає освітній омбудсменСергій Горбачов. Заклади освіти мають отримуватидеперсоніфіковану інформацію про кількість вакцинованих працівників свого колективу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сертифікати #ковід #вакцина #освіта
live comments feed...