• Головна
  • Міністерство соціальної політики запускає нову систему виплати пенсій
10:47, 9 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Міністерство соціальної політики запускає нову систему виплати пенсій

Міністерство соціальної політики запускає нову систему виплати пенсій

Мінсоцполітики України повідомляє про запровадження нової гнучкої системи виплати пенсій. Відомство пішло на цей крок, через масову трудову міграцію і "старіння" населення України.

Як розповіли в пресслужбі Мінсоцполітики, в Україні крім виплати пенсій за рахунок внесків на соціальне страхування та коштів держбюджету впровадять кілька нових рівнів соцзабезпечення громадян похилого віку. Через те, що пенсіонерів з кожним роком стає більше, ніж молодого працездатного населення, яке має працювати і платити податки, ми змушені впроваджувати необідні заходи.

Мінсоцполітики пропонуює, з метою збереження можливості забезпечення гідної пенсії в Україні, впровадити кілька рівнів підтримки для громадян похилого віку.

Прямі виплати пенсій від держави будуть збережені, вони гарантовані Конституцією України. Однак розмір цих виплат не може забезпечити людям в старості гідне життя. Також у відомстві пропонують виплачувати надбавку до пенсії, котру громадянин накопичив протягом свого працездатного віку.

Окрім того, Мінсоцполітики має намір розвивати сферу соціальних та медичних послуг для людей похилого віку, надавати їм адресну допомогу та давати можливість вести культурне життя, здійснювати оздоровлення, займатися спортом.

"Фактично вже зараз Україна має п'ять рівнів підтримки літніх людей, і для забезпечення гідного життя майбутніх поколінь Мінсоцполітики зміцнює і розвиває кожен з них в координації з іншими рівнями", - сказано в повідомленні пресслужби Міністерства соціальної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсії #пенійний вік #Мінсоцполітики
live comments feed...