• Головна
  • Мобільні оператори України піднімуть ціну за послуги
09:29, 9 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Мобільні оператори України піднімуть ціну за послуги

Мобільні оператори України піднімуть ціну за послуги

Вартість послуг мобільних операторів в Україні знову подорожчає.

Причиною підвищення цін на послуги мобільних операторів, стало зростання мінімальної заробітної плати. У 2022 році уряд збільшує мінімалку до 7700 гривень, це означає, що операторам стільникового зв'язку потрібно буде перерахувати зарплати своїм співробітникам. Зростання витрат на заробітну плату змусить збільшити ціну на послуги.

Зростання курсу валют пророкують аналітики, а це значить, що оператори мобільного зв'язку будуть автоматично збільшувати ціни для абонентів. В іншому випадку, компаніям не буде як покрити витрати на покупку устаткування, що виготовляють за кордоном.

Реклама - це ще одна значна стаття витрат операторів зв'язку. Оскільки ціни на просування в інтернеті, рекламні ролики на радіо і телебаченні, а також зовнішня реклама постійно зростають, мобільним операторам доводиться компенсувати витрати, шляхом збільшення тарифів.

Мобільні оператори обіцяють, що підвищення вартості проводитимуть паралельно з поліпшенням якості зв'язку. На скільки саме зростуть тарифи, українцям повідомлять у жовтні чи листопаді поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#послуги #мобільний звязок #ціни #подорожчання
live comments feed...