• Головна
  • З наступного року в Україні з'явиться нове свято
14:58, 3 вересня 2021 р.
Надійне джерело

З наступного року в Україні з'явиться нове свято

З наступного року в Україні з'явиться нове свято

В Україні вже у 2022 році може з'явитися новий вихідний день. Президентом зареєстровано в парламенті проект Закону про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня - Дня Української Державності.

Згідно з пояснювальною запискою, реалізація положень проекту потребуватиме витрат із бюджетів усіх рівнів на виплату компенсації за роботу у святковий день. Водночас відповідні витрати, зокрема працівникам бюджетних установ, можуть бути здійснені у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на наступний рік.

У правовладній "Слузі народу" налаштовані позитивно на голосування за президентську ініціативу.

"Я оцінюю мінімальні шанси ухвалення будь-яких законопроєктів, окрім президентського. Він спрямований на заснування, щоб був державний вихідний день на свято української державності 28 липня. У цього законопроекту будуть великі шанси пройти через зал і вже наступного року цей день буде офіційним державним святом", – каже заступниця голови фракції монобільшості Євгенія Кравчук.

Вона також запевнила, що інші законопроекти, які забороняють довгі святкові вихідні, скоріш за все, не матимуть підтримки в парламенті. 

"Насправді тут є і логічні застереження. Для внутрішнього туризму це дуже і дуже прибутково. Бо в той час, коли хтось відпочиває, сфера гостинності навпаки працює. Це готелі, ресторани, національні парки. І це теж є робочі місця. А туризм сильно постраждав через карантин, тому немає логіки скасовувати довгі вихідні", - каже представниця "Слуги народу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нове свято #28 липня #Тараща #04566
live comments feed...