• Головна
  • Іноваційні ліки проти COVID-19 скоро будуть в Україні
13:32, 3 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Іноваційні ліки проти COVID-19 скоро будуть в Україні

Іноваційні ліки проти COVID-19 скоро будуть в Україні

Україна в рамках співробітництва з урядом США отримає інноваційні ліки проти COVID-19. Найближчим часом вони надійдуть у вигляді гуманітарної допомоги, еквівалент якої становить 20 млн доларів.

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшко, ці ліки зареєстровані FDA і рекомендовані для пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості COVID-19, особливо при наявності ризику переходу в важку форму.

“Уряд США спільно з компанією виробником в якості гуманітарної допомоги надасть нам інноваційні ліки проти COVID-19. Вони вже зареєстровані FDA та рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу, особливо за наявності ризику переходу у важку форму”, - коментує домовленості міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Зокрема, українська сторона отримає 20 тисяч флаконів Бамланівімаба (Bamlanivimab) і 40 тисяч флаконів Етесевімаба (Etesevimab). Препарати вже транспортуються в аеропорт для відправки до України.

“Діють вони безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потрапляння в лікарню”, -пояснив міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліки #COVID-19 #Україна
live comments feed...