• Головна
  • 1 вересня е-лікарняні замінять паперові листки непрацездатності
15:17, 30 серпня 2021 р.
Надійне джерело

1 вересня е-лікарняні замінять паперові листки непрацездатності

1 вересня е-лікарняні замінять паперові листки непрацездатності

"Запровадження електронних лікарняних – важливий етап депаперизації не лише у сфері охорони здоров’я, але й у побудові системи ефективного електронного документообігу, що дозволить суттєво економити бюджетні кошти шляхом мінімізації корупційних ризиків видачі необґрунтованих лікарняних та спрощення процесу отримання страхових виплат", – зазначили у пресслужбі МОЗ

Тож до 1 вересня 2021 року відомчі лікарні повинні перейти до електронної системи охорони здоров’я, щоб мати можливість генерувати е-лікарняні. Це електронний документ, який приходить на зміну паперовому. З 1 червня 2021 року відбувся поступовий перехід листків непрацездатності паперових, до електронних.

В Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичного висновку лікаря формується запис з унікальним номером – єдиний реєстраційний номер листка непрацездатності. Такий лікарняний є підставою для нарахування страхових виплат.

Інформацію про електронний листок непрацездатності роботодавець має на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov/ua). Також отримати таку інформацію може і сам працівник, через свій особистий кабінет.

Якщо потрібна інформація в паперовій формі у вигляді витягу з Реєстру, роботодавець або працівник можуть звернутись усним зверненням до територіальних органів Пенсійного фонду України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#е-лікарняні #лікарняні #Тараща #Таращанська громада #04566.com.ua
live comments feed...